Hnědý kožený náramek s tahitskou perlou

Elegance a přírodní krása spojené v náramku s tahitskou perlou na pravé hnědé kůži. Kruhovitý tvar perly dokonale zdůrazňuje její nádherné barvy, zejména krásu paví barvy. Náramek je vybaven posuvnými uzlíky, což vám umožňuje pohodlně nastavit délku náramku podle vašich individuálních preferencí. Tento šperk nejen ozdobí vaše zápěstí, ale také vypráví příběh elegance spojený s unikátností tahitské perly, která vznikala v teplých lagunách Francouzské Polynésie.

Můžeme doručit do:
28.2.2024
1 790 Kč
Kategorie: Perlové šperky
Kategorie: Náramek pro ženu i pro muže
Perly: Tahitské perly
Velikost perly: 8,9 mm
Barva: Paví
Zapínání: Posuvné uzlíky
Náramek: Hnědá kůže 2 mm
Balení: Dárková krabička
Dárek od Tiare: Cestovní sáček na šperk
Certifikát: Certifikát pravosti perel
Doprava
Rychlá expedice
doručení zdarma nad 5.000,-
100% záruka  pravosti  perel a  původu perel, Pravost perel zaručena, pravé perly
100% záruka
pravosti perel

Představte si nádherný náramek, kde se setkává půvab tahitské perly s elegancí pravé hnědé kůže. Tahitská perla, kruhovitého tvaru, nádherně podtrhuje svou barvu pavími odstíny. Tento unikátní náramek, kromě estetického dojmu, nabízí také praktickou variabilitu. Díky posuvným uzlíkům si můžete pohodlně nastavit délku náramku dle svých individuálních preferencí, což z něj činí dokonalý doplněk pro každou příležitost. Navíc se perfektně doplňuje s náhrdelníkem z hnědé kůže, který také naleznete v naší široké nabídce náhrdelníků. Toto spojení vytváří kompletní šperkový set, který vyzařuje eleganci, přírodní krásu a flexibilitu stylu. Ponořte se do exkluzivity spojené s těmito unikátními klenoty.


 

❍ Množství: 1 tahitská perla (z perlorodky Pinctada Margaritifera)

❍ Barva: Paví - peacock

❍ Tvar: Kruhovitý

❍ Klasifikace: C

❍ Velikost: 8,9 mm

❍ Náramek: Hnědá kůže (2 mm)

❍ Nastavení: Posuvné uzlíky

❍ Původ perly: Francouzská Polynésie

 

Perlový šperk je doručen v dárkové krabičce na šperky s cestovním sáčkem a Tiare Pearls certifikátem pravosti perel. 

 

V případě změny nebo dotazů nás prosím kontaktujte na info@tiarepearls.cz.

               

Tahitské perly jsou velmi vzácné a to především díky své široké škále barevnosti od temně zelené až po stříbrnou a také díky své velikosti. Tahitské perly jsou mořské kultivované perly pěstované v lagunách Francouzské Polynésie. Jejich barva je čistě přírodní a nejsou uměle barvené. Tvar tahitských perel se může lišit, ale nemá to vliv na kvalitu perly. Třeba například tahitské perly kruhovitého tvaru bývají lesklejší a mají na sobě více barev díky "rýhám", které jsou okolo perly. 

 

Péče o perly: perly mají rády kontakt s pokožkou, takže čím více je nosíte, tím lépe pro perly. Povrch perel je choulostivý na kontakt s kosmetickými prostředky a to hlavně na parfémy. Proto je lepší nejdříve použít parfém a perly nasadit nakonec. Vyhněte se bazénu s chlorovanou vodou a sauně, to perlám nesvědčí. Čistění perel provádějte po každém nošení přiloženým hadříkem nebo navlhčeným hadříkem.  

 

Fotografie šperku není ilustrační, perla na tomto šperku je originální. 

 

 

 

Zpět do obchodu