Náramek "Tortue" s černou tahitskou perlou

Objevte mistrovský kousek přírodní elegance - náramek s černou tahitskou perlou a želvou z pozlacené ušlechtilé oceli. Tento náramek spojuje krásu hlubin a zemské symboly v jedinečném designu. S možností nastavení pomocí posuvných uzlů si můžete náramek přizpůsobit tak, aby perfektně vyhovoval vašemu zápěstí. Nosí s sebou příběh přírody a elegance. Doplňte svůj styl nádherným spojením materiálů a výjimečného zpracování.

Můžeme doručit do:
4.12.2023
2 190 Kč
Kategorie: Perlové šperky
Doprava
Rychlá expedice
doručení zdarma nad 5.000,-
100% záruka  pravosti  perel a  původu perel, Pravost perel zaručena, pravé perly
100% záruka
pravosti perel

Černá tahitská perla a pozlacená želva - spojení krásy podmořského světa a pevné zemské síly. Náramek s posuvnými uzly nabízí nejen stylový vzhled, ale i osobní přizpůsobení. Přiveďte do svého outfitu dotek přírodní elegance.

 

❍ Množství: 1 černá tahitská perla (z perlorodky Pinctada margaritifera)

❍ Barva: Zelenomodá barva

❍ Tvar: Polo barokní

❍ Klasifikace: B

❍ Velikost: 9,9 mm

❍ Materiál:Voskovaná bavlna

❍ Komponent: Ušlechtilá pozlacená ocel

❍ Původ: Francouzská polynésie

 

Perlový šperk je doručen v dárkové krabičce na šperky s cestovním sáčkem, Tiare Pearls certifikátem pravosti perel, čistícím hadříkem na šperky a s návodem, jak se o perly starat. 

 

V případě změny délky řetízku nebo dotazů nás prosím kontaktujte na info@tiarepearls.cz.

               

Tahitské perly jsou velmi vzácné a to především díky své široké škále barevnosti od temně zelené až po stříbrnou a také díky své velikosti. Tahitské perly jsou mořské kultivované perly pěstované v lagunách Francouzské Polynésie. Jejich barva je čistě přírodní a nejsou uměle barvené. Tvar tahitských perel se může lišit, ale nemá to vliv na kvalitu perly. Třeba například tahitské perly kruhovitého tvaru bývají lesklejší a mají na sobě více barev díky "rýhám", které jsou okolo perly. 

 

Péče o perly: perly mají rády kontakt s pokožkou, takže čím více je nosíte, tím lépe pro perly. Povrch perel je choulostivý na kontakt s kosmetickými prostředky a to hlavně na parfémy. Proto je lepší nejdříve použít parfém a perly nasadit nakonec. Vyhněte se bazénu s chlorovanou vodou a sauně, to perlám nesvědčí. Čistění perel provádějte po každém nošení přiloženým hadříkem nebo navlhčeným hadříkem.  

 

Fotografie šperku není ilustrační, perla na tomto šperku je originální. 

 

Zpět do obchodu