Náušnice s tahitskými perlami a listem z perlorodky

Stříbrné náušnice s tahitskými perlami a listem mother of pearl jsou krásné a stylové šperky, které kombinují krásu těchto dvou materiálů. Tyto designové náušnice jsou vyrobeny z pravých tahitských perel a perlorodky Pinctada Margaritifera. 

 

List z mother of pearl je připevněn na spodní část náušnic a je ve tvaru malého listu, ručně gravírovany. Kombinace tahitských perel a listu mother of pearl vytváří zajímavý kontrast mezi černými perlami a světlým, perleťovým povrchem listu.

 

Tyto stříbrné náušnice s tahitskými perlami a listem mother of pearl jsou luxusní a exkluzivní šperk, vhodný pro speciální příležitosti nebo jako dárek pro milovanou osobu. Díky vynikajícímu zpracování a kombinaci kvalitních materiálů jsou tyto náušnice dokonalým doplňkem pro každou módní příležitost.

Můžeme doručit do:
9.10.2023
3 950 Kč
Kategorie: Perlové šperky
Kategorie: Perlové Náušnice
Perly: Tahitská perla
Velikost perly: 9,9 a 10,4 mm
Klasifikace: D / D
Tvar perly: Polo barokní
Barva: Zelená
Náušnice: Stříbro 925/1000
Přívěsek: Perlorodka Pinctada Margaritifera
Balení: Dárková krabička
Dárek od Tiare: Cestovní sáček na šperk
Certifikát: Certifikát pravosti perel
Doprava
Rychlá expedice
doručení zdarma nad 5.000,-
100% záruka  pravosti  perel a  původu perel, Pravost perel zaručena, pravé perly
100% záruka
pravosti perel

Stříbrné náušnice s tahitskými perlami a listy mother of pearl. 

  

❍ Množství: 2 perly (z perlorodky Pinctada Margaritifera)

❍ Barva: zelená 

❍ Tvar: Polo barokní

❍ Klasifikace:D a D

❍ Velikost: 9,9 a 10,4 mm

❍ Náušnice: Stříbro 925/1000

❍ Přívěšek: list z Mother of Pearl (perlorodka)

❍ Původ perel: Francouzská Polynésie

 

 

Perlový šperk je doručen v dárkové krabičce na šperky s cestovním sáčkem, Tiare Pearls certifikátem pravosti perel, čistícím hadříkem na šperky a s návodem, jak se o perly starat. 

 

V případě změny délky řetízku nebo dotazů nás prosím kontaktujte na info@tiarepearls.cz.

               

Tahitské perly jsou velmi vzácné a to především díky své široké škále barevnosti od temně zelené až po stříbrnou a také díky své velikosti. Tahitské perly jsou mořské kultivované perly pěstované v lagunách Francouzské Polynésie. Jejich barva je čistě přírodní a nejsou uměle barvené. Tvar tahitských perel se může lišit, ale nemá to vliv na kvalitu perly. Třeba například tahitské perly kruhovitého tvaru bývají lesklejší a mají na sobě více barev díky "rýhám", které jsou okolo perly. 

 

Péče o perly: perly mají rády kontakt s pokožkou, takže čím více je nosíte, tím lépe pro perly. Povrch perel je choulostivý na kontakt s kosmetickými prostředky a to hlavně na parfémy. Proto je lepší nejdříve použít parfém a perly nasadit nakonec. Vyhněte se bazénu s chlorovanou vodou a sauně, to perlám nesvědčí. Čistění perel provádějte po každém nošení přiloženým hadříkem nebo navlhčeným hadříkem.  

 

Fotografie šperku není ilustrační, perla na tomto šperku je originální. 

 

 

 

Zpět do obchodu