Hnědý kožený náhrdelník s tahitskou perlou

Elegantní náhrdelník z pravé hnědé kůže s autentickou tahitskou perlou polobarokního tvaru a světlé paví barvy. Oceníte jeho unikátní design a variabilní délku díky posuvným uzlíkům, které umožňují pohodlné nastavení délky náhrdelníku dle vašich preferencí.

Můžeme doručit do:
26.6.2024
2 390 Kč
Kategorie: Perlové šperky
Kategorie: Náhrdelník pro ženu i pro muže
Perly: Tahitské perly
Velikost perly: 10,2 mm
Barva: Světle paví
Náramek: Hnědá kůže 2 mm
Zapínání: Posuvné uzlíky
Balení: Dárková krabička
Dárek od Tiare: Cestovní sáček na šperk
Certifikát: Certifikát pravosti perel
Doprava
Rychlá expedice
doručení zdarma nad 5.000,-
100% záruka  pravosti  perel a  původu perel, Pravost perel zaručena, pravé perly
100% záruka
pravosti perel

Představte si nádherný náhrdelník z pravé hnědé kůže, který spojuje autentičnost s elegancí. Tento jedinečný klenot zdobí skutečná tahitská perla polobarokního tvaru, vyzařující světlou paví barvu. Pro maximální flexibilitu a přizpůsobení vašemu stylu byly do náhrdelníku zakomponovány posuvné uzlíky, které vám umožní snadno nastavit délku podle vašich preferencí. Vytvořte si s tímto náhrdelníkem svůj vlastní osobní styl, kde spojení pravé kůže a unikátní tahitské perly vytváří šperk, který vypráví příběh luxusu a přírodní krásy.


 

❍ Množství: 1 tahitská perla (z perlorodky Pinctada Margaritifera)

❍ Barva: Světlá paví 

❍ Tvar: Polo barokní

❍ Klasifikace: C

❍ Velikost: 10,2 mm

❍ Náhrdelník: Hnědá kůže (2 mm)

❍ Zavíraní: Posuvné uzlíky

❍ Původ perly: Francouzská Polynésie

 

Perlový šperk je doručen v dárkové krabičce na šperky s cestovním sáčkem a Tiare Pearls certifikátem pravosti perel. 

 

V případě změny nebo dotazů nás prosím kontaktujte na info@tiarepearls.cz.

               

Tahitské perly jsou velmi vzácné a to především díky své široké škále barevnosti od temně zelené až po stříbrnou a také díky své velikosti. Tahitské perly jsou mořské kultivované perly pěstované v lagunách Francouzské Polynésie. Jejich barva je čistě přírodní a nejsou uměle barvené. Tvar tahitských perel se může lišit, ale nemá to vliv na kvalitu perly. Třeba například tahitské perly kruhovitého tvaru bývají lesklejší a mají na sobě více barev díky "rýhám", které jsou okolo perly. 

 

Péče o perly: perly mají rády kontakt s pokožkou, takže čím více je nosíte, tím lépe pro perly. Povrch perel je choulostivý na kontakt s kosmetickými prostředky a to hlavně na parfémy. Proto je lepší nejdříve použít parfém a perly nasadit nakonec. Vyhněte se bazénu s chlorovanou vodou a sauně, to perlám nesvědčí. Čistění perel provádějte po každém nošení přiloženým hadříkem nebo navlhčeným hadříkem.  

 

Fotografie šperku není ilustrační, perla na tomto šperku je originální. 

 

 

 

Zpět do obchodu