Moje cesta k tahitským perlám

Vstupte do příběhu plného dobrodružství a krásy, který začíná na vysoké škole a pokračuje na idylickém ostrově Bora Bora. Přijměte pozvání do světa černých tahitských perel a nechte se zlákat nejen nádhernými šperky, ale i nezapomenutelnými příběhy, které je obklopují. Vítejte v příběhu Lucie z Tiare Pearls. 

 

IMG_7041


 

Ia Orana!!

(Ahoj v tahitštině:-)

 

Není mnoho věcí, které by měly schopnost tak silně proměnit můj osud jako touha po dobrodružství. A právě touha po nových zážitcích a změně vede můj příběh. Jsem mladá žena plná odvahy a touhy po poznání.
 
 
Celý můj příběh začíná na vysoké škole, když jsem si uvědomila, že je čas naučit se francouzsky. Tato touha mě zavedla do francouzsky mluvící země, do Francie, kde jsem zažila několik nezapomenutelných okamžiků. Přesto po několika návštěvách jsem začala cítit potřebu něčeho nového.
 
 
Moje dobrodružná povaha mě hnala vpřed a tak jsem během vánočních prázdnin rozhodla vydat se do vzdálené Francouzské Polynésie, konkrétně na Bora Bora. Měla jsem jediný cíl - najít si práci a zažít něco úplně odlišného. To, co následovalo, byla cesta plná překonávání překážek a nečekaných obratů.
 
5
 
 
Nabídka práce v malém butiku na Bora Bora, specializujícím se na šperky s černými tahitskými perlami, byla přesně tím, co jsem potřebovala. I když v té době jsem nevěděla, že existují černé perly, rozhodla jsem se ponořit do světa perel a naučit se vše, co je o nich možné. Pracovala jsem na zakázkových špercích a dokonce jsem se stala součástí cestování za klienty, kteří si šperky nestihli vyzvednout před svým odjezdem z Bora Bora.
 
 
Během dvou let, které jsem strávila na Bora Bora, jsem se stala expertkou na tahitské perly. Poznala jsem nejen krásu perel, ale i příběhy lidí, kteří se za nimi scházeli. Překonávala jsem výzvy a postupně jsem se stávala součástí tohoto fascinujícího světa. Každá perla měla svůj příběh a každý klient měl své sny, které chtěl proměnit v šperk.
 
 
Dnes sdílím svůj příběh a vášeň pro tahitské perly s Vámi. Můj příběh je dokladem toho, jak malá změna může přinést neuvěřitelné dobrodružství a jak mě tajemná krása tahitských perel zcela pohltila.
 
 
Přijďte a nechte se unést krásou černých tahitských perel, stejně jako já. Tento svět je otevřen i vám.
 
 
 
S láskou,
 
Lucie z Tiare Pearls
Zpět do obchodu