Hnědý kožený náramek s gravírovanou tahitskou perlou

Hnědý kožený náramek z kvalitní pravé kůže s tahitskou perlou přidává náramku přirozený vzhled a pohodlný pocit. Tahitská perla, která pochází z lagun Francouzské Polynésie, dodává náramku jedinečný lesk a exotický nádech. Ruční gravírování ve stylu polyneských ornamentů kolem perly přidává náramku umělecký rozměr a osobitý vzhled.

Můžeme doručit do:
19.7.2024
3 690 Kč
Kategorie: Perlové šperky
Kategorie: Náramek pro ženu i pro muže
Perly: Tahitské perly
Velikost perly: 12,1 mm
Barva: Zelená tmavě
Zapínání: Kovové magnetické
Náramek: Hnědá kůže 2 mm
Balení: Dárková krabička
Dárek od Tiare: Cestovní sáček na šperk
Certifikát: Certifikát pravosti perel
Doprava
Rychlá expedice
doručení zdarma nad 5.000,-
100% záruka  pravosti  perel a  původu perel, Pravost perel zaručena, pravé perly
100% záruka
pravosti perel

Ručně gravírované polynéské ornamenty kolem perly dodávají náramku umělecký rozměr. Tento detailní rukodělný prvek nese s sebou kouzlo tradičních vzorů Polynésie. Náramek je z pravé hovězí kůže hnědé barvy. 

Náramek je vhodný pro ženy i muže. Elegantní a moderní design jej činí ideálním doplňkem pro každodenní nošení i pro výjimečné příležitosti.

Dopřejte si tento unikátní kousek přírodní krásy a uměleckého řemesla. Každý náramek je balen s láskou a péčí, aby se stal nejen šperkem, ale i nezapomenutelným zážitkem a dárkem.


 

❍ Množství: 1 tahitská perla (z perlorodky Pinctada Margaritifera)

❍ Barva: Zelená tmavě

❍ Tvar: Kulatý

❍ Klasifikace: C

❍ Velikost: 12,1 mm

❍ Náramek: Hnědá kůže (2 mm)

❍ Zapínání: Kovové magnetické

❍ Původ perly: Francouzská Polynésie

 

Perlový šperk je doručen v dárkové krabičce na šperky s cestovním sáčkem a Tiare Pearls certifikátem pravosti perel. 

 

V případě změny nebo dotazů nás prosím kontaktujte na info@tiarepearls.cz.

               

Tahitské perly jsou velmi vzácné a to především díky své široké škále barevnosti od temně zelené až po stříbrnou a také díky své velikosti. Tahitské perly jsou mořské kultivované perly pěstované v lagunách Francouzské Polynésie. Jejich barva je čistě přírodní a nejsou uměle barvené. Tvar tahitských perel se může lišit, ale nemá to vliv na kvalitu perly. Třeba například tahitské perly kruhovitého tvaru bývají lesklejší a mají na sobě více barev díky "rýhám", které jsou okolo perly. 

 

Péče o perly: perly mají rády kontakt s pokožkou, takže čím více je nosíte, tím lépe pro perly. Povrch perel je choulostivý na kontakt s kosmetickými prostředky a to hlavně na parfémy. Proto je lepší nejdříve použít parfém a perly nasadit nakonec. Vyhněte se bazénu s chlorovanou vodou a sauně, to perlám nesvědčí. Čistění perel provádějte po každém nošení přiloženým hadříkem nebo navlhčeným hadříkem.  

 

Fotografie šperku není ilustrační, perla na tomto šperku je originální. 

 

 

 

Zpět do obchodu