Kožený náhrdelník se 3 tahitskými perlami

Objevte elegance spojenou s přírodními poklady v tomto úchvatném koženém náhrdelníku. Tento náhrdelník je zdoben třemi tahitskými perlami kontrastní barvy, které přinášejí jedinečný lesk a půvab. Každá perla je pečlivě vybrána pro svůj luxusní vzhled a kvalitu.

 

Jako centrální bod tohoto náhrdelníku je ručně gravírovaný medailon z perlorodky "Mother of Pearl". Tento exkluzivní medailonek je umístěn na elegantním kožené šňůrce, která dodává náhrdelníku moderní vzhled.

 

Tento nádherný klenot je nejen symbol luxusu, ale také spojení s přírodou a uměním řemesla. Buďte středem pozornosti s tímto unikátním koženým náhrdelníkem, který zdobí Vaši krásu s elegancí a sofistikovaností.

 

Kromě toho je tento náhrdelník vybaven posuvnými uzlíky, které umožňují nastavit libovolnou délku náhrdelníku podle vašich preferencí. Tato funkce poskytuje nejen flexibilitu ve stylu nošení, ale také pohodlí při přizpůsobení náhrdelníku podle vašich potřeb. S tímto praktickým designem se můžete snadno přizpůsobit různým outfitům a příležitostem, zatímco stále udržujete špičkový vzhled.

Můžeme doručit do:
30.5.2024
4 250 Kč
Kategorie: Perlové šperky
Kategorie: Náramek pro ženu i pro muže
Perly: Tahitské perly
Velikost perly: 11,1 + 9,6 + 8,7 mm
Barva: Paví, zelená a lilek
Náramek: Černá kůže 1,5 mm
Balení: Dárková krabička
Dárek od Tiare: Cestovní sáček na šperk
Certifikát: Certifikát pravosti perel
Doprava
Rychlá expedice
doručení zdarma nad 5.000,-
100% záruka  pravosti  perel a  původu perel, Pravost perel zaručena, pravé perly
100% záruka
pravosti perel

Elegantní kožený náhrdelník zdobený třemi tahitskými perlami a ručně gravírovaným medailonkem z perlorodky "Mother of Pearl". Díky posuvným uzlíkům si můžete snadno nastavit délku náhrdelníku podle svých preferencí.


 

❍ Množství: 3 tahitské perly (z perlorodky Pinctada Margaritifera)

❍ Barva: Paví, zelená a lilek

❍ Tvar: Polo barokní a polo kulatá

❍ Klasifikace: C, D, D

❍ Velikost: 11,1 mm, 9,6 mm a 8,7 mm

❍ Náramek: Černá kůže (1,5 mm)

❍ Nastavení: Posuvné uzlíky

❍ Původ perly: Francouzská Polynésie

 

Perlový šperk je doručen v dárkové krabičce na šperky s cestovním sáčkem a Tiare Pearls certifikátem pravosti perel. 

 

V případě změny nebo dotazů nás prosím kontaktujte na info@tiarepearls.cz. 

               

Tahitské perly jsou velmi vzácné a to především díky své široké škále barevnosti od temně zelené až po stříbrnou a také díky své velikosti. Tahitské perly jsou mořské kultivované perly pěstované v lagunách Francouzské Polynésie. Jejich barva je čistě přírodní a nejsou uměle barvené. Tvar tahitských perel se může lišit, ale nemá to vliv na kvalitu perly. Třeba například tahitské perly kruhovitého tvaru bývají lesklejší a mají na sobě více barev díky "rýhám", které jsou okolo perly. 

 

Péče o perly: perly mají rády kontakt s pokožkou, takže čím více je nosíte, tím lépe pro perly. Povrch perel je choulostivý na kontakt s kosmetickými prostředky a to hlavně na parfémy. Proto je lepší nejdříve použít parfém a perly nasadit nakonec. Vyhněte se bazénu s chlorovanou vodou a sauně, to perlám nesvědčí. Čistění perel provádějte po každém nošení přiloženým hadříkem nebo navlhčeným hadříkem.  

 

Fotografie šperku není ilustrační, perla na tomto šperku je originální. 

 

 

 

Zpět do obchodu