Náhrdelník "Feuille d'or" s černou tahitskou perlou

Nádherný náhrdelník spojující eleganci černé tahitské perly a lesk pozlacené ušlechtilé oceli.

Tento jedinečný klenot je tvořen černou tahitskou perlou, která zaujme svou přirozenou krásou a jemným leskem. Perla je nádherně doplněna pozlaceným listem z ušlechtilé oceli, který dodává náhrdelníku sofistikovaný a luxusní vzhled. Je to kousek, který okouzlí každý pohled a přidá příjemnou jiskru do každého outfitu.

Můžeme doručit do:
30.5.2024
4 900 Kč –29 % 3 450 Kč
Kategorie: Perlové šperky
Náhrdelník "Feuille d'or" s černou tahitskou perlou
4 900 Kč –29 %
Doprava
Rychlá expedice
doručení zdarma nad 5.000,-
100% záruka  pravosti  perel a  původu perel, Pravost perel zaručena, pravé perly
100% záruka
pravosti perel

Nádherný náhrdelník spojující eleganci a přírodní krásu.

Tento úchvatný klenot je vyroben z černé tahitské perly, která přitahuje pohled svou intenzivní barvou a leskem. Perla je doplněna o okouzlující list z pozlacené ušlechtilé oceli.

 

❍ Množství: 1 černá tahitská perla (z perlorodky Pinctada margaritifera)

❍ Barva: Zelenomodá barva

❍ Tvar: Semi barokní

❍ Klasifikace: B

❍ Velikost: 9,0 mm

❍ Materiál: Ocelové lanko potažené nylonem, pozlacená ušlechtilá ocel (list)

❍ Původ: Francouzská polynésie

 

Perlový šperk je doručen v dárkové krabičce na šperky s cestovním sáčkem, Tiare Pearls certifikátem pravosti perel, čistícím hadříkem na šperky a s návodem, jak se o perly starat. 

 

V případě změny délky řetízku nebo dotazů nás prosím kontaktujte na info@tiarepearls.cz.

               

Tahitské perly jsou velmi vzácné a to především díky své široké škále barevnosti od temně zelené až po stříbrnou a také díky své velikosti. Tahitské perly jsou mořské kultivované perly pěstované v lagunách Francouzské Polynésie. Jejich barva je čistě přírodní a nejsou uměle barvené. Tvar tahitských perel se může lišit, ale nemá to vliv na kvalitu perly. Třeba například tahitské perly kruhovitého tvaru bývají lesklejší a mají na sobě více barev díky "rýhám", které jsou okolo perly. 

 

Péče o perly: perly mají rády kontakt s pokožkou, takže čím více je nosíte, tím lépe pro perly. Povrch perel je choulostivý na kontakt s kosmetickými prostředky a to hlavně na parfémy. Proto je lepší nejdříve použít parfém a perly nasadit nakonec. Vyhněte se bazénu s chlorovanou vodou a sauně, to perlám nesvědčí. Čistění perel provádějte po každém nošení přiloženým hadříkem nebo navlhčeným hadříkem.  

 

Fotografie šperku není ilustrační, perla na tomto šperku je originální. 

 

Zpět do obchodu