Náhrdelník s tahitskou perlou a Keshi perličkami

Proveďte ohromující vstup do světa elegance s tímto nádherným náhrdelníkem, který zdobí tahitská perla doplněná o dvě Keshi perličky. Každá perla byla vybrána s pečlivostí, aby přinesla do vašeho každodenního vzhledu zářivou eleganci a jemný exotický nádech. Tento šperk nejenže zdůrazní vaši osobnost, ale také zaujme svým nadčasovým stylem a luxusním vzhledem, což ho činí ideálním doplňkem pro každou příležitost.

 

 

Můžeme doručit do:
30.5.2024
3 890 Kč
Kategorie: Perlové šperky
Kategorie: Náhrdelník pro slečny a dívky
Perly: Tahitská perla
Velikost perly: 9,5 mm
Doplněk: 2 Keshi perly
Tvar perly: Kruhovitý
Barva: Paví
Řetízek: Postříbřený
Přívěsek: Perlorodka Pinctada Margaritifera
Délka: 41 cm
Balení: Dárková krabička
Dárek od Tiare: Cestovní sáček na šperk
Certifikát: Certifikát pravosti perel
Doprava
Rychlá expedice
doručení zdarma nad 5.000,-
100% záruka  pravosti  perel a  původu perel, Pravost perel zaručena, pravé perly
100% záruka
pravosti perel

Oživte svůj šatník s tímto jedinečným náhrdelníkem zdobeným tahitskou perlou a dvěma Keshi perličkami. Každá perla je pečlivě vybrána pro svůj luxusní vzhled a kvalitu, přinášející do vašeho vzhledu eleganci a šarm. Doplněk, který vás zaručeně povznese nad běžný styl a přinese do vašeho outfitu špetku exotiky.

  

❍ Množství: 1 perla a 2 keshi perly (z perlorodky Pinctada Margaritifera)

❍ Barva: paví

❍ Tvar: kruhovitý

❍ Klasifikace: C

❍ Velikost: 9,5 mm

❍ Řetízek: postříbřený

❍ Zapínání: stříbro 925/1000

❍ Přívěsek: čtyřlístek z perlorodky

❍ Délka řetízku: 41 cm

❍ Původ perel: Francouzská Polynésie

 

 

Perlový šperk je doručen v dárkové krabičce na šperky s cestovním sáčkem, Tiare Pearls certifikátem pravosti perel, čistícím hadříkem na šperky a s návodem, jak se o perly starat. 

 

V případě změny délky řetízku nebo dotazů nás prosím kontaktujte na info@tiarepearls.cz.

               

Tahitské perly jsou velmi vzácné a to především díky své široké škále barevnosti od temně zelené až po stříbrnou a také díky své velikosti. Tahitské perly jsou mořské kultivované perly pěstované v lagunách Francouzské Polynésie. Jejich barva je čistě přírodní a nejsou uměle barvené. Tvar tahitských perel se může lišit, ale nemá to vliv na kvalitu perly. Třeba například tahitské perly kruhovitého tvaru bývají lesklejší a mají na sobě více barev díky "rýhám", které jsou okolo perly. 

 

Péče o perly: perly mají rády kontakt s pokožkou, takže čím více je nosíte, tím lépe pro perly. Povrch perel je choulostivý na kontakt s kosmetickými prostředky a to hlavně na parfémy. Proto je lepší nejdříve použít parfém a perly nasadit nakonec. Vyhněte se bazénu s chlorovanou vodou a sauně, to perlám nesvědčí. Čistění perel provádějte po každém nošení přiloženým hadříkem nebo navlhčeným hadříkem.  

 

Fotografie šperku není ilustrační, perla na tomto šperku je originální. 

 

 

 

Zpět do obchodu