Náhrdelník s tahitskou perlou a krystalkem

Zazářte v jedinečném šperku: náš uchvatný náhrdelník spojuje nadstandartně velkou tahitskou perlu s pozlaceným řetízkem a medailonkem zdobeným krystalem. Každý detail vypráví příběh elegance a luxusu. Přines si kousek exotiky do svého šatníku s tímto nádherným spojením tahitského lesku a jiskřivého krystalu.

Můžeme doručit do:
26.6.2024
3 990 Kč
Kategorie: Perlové šperky
Kategorie: Náhrdelník pro slečny a dívky
Perly: Tahitská perla
Velikost perly: 11 mm
Klasifikace: C
Tvar perly: Polo barokní
Barva: Paví
Řetízek: Pozlacené stříbro 925/1000
Přívěsek: Krystalek
Délka: 41 - 44 cm
Balení: Dárková krabička
Dárek od Tiare: Cestovní sáček na šperk
Certifikát: Certifikát pravosti perel
Doprava
Rychlá expedice
doručení zdarma nad 5.000,-
100% záruka  pravosti  perel a  původu perel, Pravost perel zaručena, pravé perly
100% záruka
pravosti perel

Oslňující a jedinečný - náš náhrdelník s nadstandartně velkou tahitskou perlou na pozlaceném řetízku s medailonkem krystalu. Toto mistrovské spojení exotiky a elegance přináší do vaší sbírky šperků záhadný lesk tahitské perly a jiskřivou krásu krystalu. Každá perla je individuálně vybrána pro svou velikost a kvalitu, zatímco pozlacený řetízek a krystalový medailonek dodávají náhrdelníku nadčasový šarm. Vytvořte dojem s tímto unikátním kouskem, který zdůrazní vaši osobní eleganci a stylový vkus.

 

 

❍ Množství: 1 perla (z perlorodky Pinctada Margaritifera)

❍ Barva: paví

❍ Tvar: Polo barokní

❍ Klasifikace: C

❍ Velikost: 11 mm

❍ Řetízek: pozlacené stříbro

❍ Zapínání: pozlacené stříbro 925/1000

❍ Přívěsek: krystalek

❍ Délka řetízku: 41 - 44 cm

❍ Původ perel: Francouzská Polynésie

 

 

Perlový šperk je doručen v dárkové krabičce na šperky s cestovním sáčkem, Tiare Pearls certifikátem pravosti perel, čistícím hadříkem na šperky a s návodem, jak se o perly starat. 

 

V případě změny délky řetízku nebo dotazů nás prosím kontaktujte na info@tiarepearls.cz.

               

Tahitské perly jsou velmi vzácné a to především díky své široké škále barevnosti od temně zelené až po stříbrnou a také díky své velikosti. Tahitské perly jsou mořské kultivované perly pěstované v lagunách Francouzské Polynésie. Jejich barva je čistě přírodní a nejsou uměle barvené. Tvar tahitských perel se může lišit, ale nemá to vliv na kvalitu perly. Třeba například tahitské perly kruhovitého tvaru bývají lesklejší a mají na sobě více barev díky "rýhám", které jsou okolo perly. 

 

Péče o perly: perly mají rády kontakt s pokožkou, takže čím více je nosíte, tím lépe pro perly. Povrch perel je choulostivý na kontakt s kosmetickými prostředky a to hlavně na parfémy. Proto je lepší nejdříve použít parfém a perly nasadit nakonec. Vyhněte se bazénu s chlorovanou vodou a sauně, to perlám nesvědčí. Čistění perel provádějte po každém nošení přiloženým hadříkem nebo navlhčeným hadříkem.  

 

Fotografie šperku není ilustrační, perla na tomto šperku je originální. 

 

 

 

Zpět do obchodu