Náhrdelník s tahitskou perlou a přívěskem hamsa

Zaujměte svým jedinečným stylem s naším náhrdelníkem, který spojuje krásu tahitské perly s ochranou a pozitivní energií symbolizovanou přívěskem hamsa. Tahitská perla je symbolem elegance a exotiky, zatímco hamsa, ruka Fatimy, představuje ochranu před negativními energiemi a štěstí. Tento náhrdelník je nejen krásným doplňkem, ale také nositelem pozitivních významů. Buďte spojeni s touto krásnou symbiózou a přidejte jemnou dávku mystiky do svého života s naším náhrdelníkem s tahitskou perlou a přívěskem hamsa.

Můžeme doručit do:
30.5.2024
2 890 Kč
Kategorie: Perlové šperky
Kategorie: Náhrdelník pro slečny a dívky
Perly: Tahitská perla
Velikost perly: 8,8 mm
Klasifikace: D
Tvar perly: Polo kulatý
Barva: Tmavě zelená
Řetízek: Postříbřený
Přívěsek: Stříbro 925/1000
Délka: 40 cm
Balení: Dárková krabička
Dárek od Tiare: Cestovní sáček na šperk
Certifikát: Certifikát pravosti perel
Doprava
Rychlá expedice
doručení zdarma nad 5.000,-
100% záruka  pravosti  perel a  původu perel, Pravost perel zaručena, pravé perly
100% záruka
pravosti perel

Stříbrný řetízek s tahitskou perlou a přívěskem hamsa představuje ideální dárek pro každou ženu. Tahitská perla má polo kulatý tvar, a byla pečlivě vybrána, abychom vytvořili dokonalý šperk pro každou moderní dámu a dívku.

 

 

❍ Množství: 1 perla (z perlorodky Pinctada Margaritifera)

❍ Barva: tmavě zelená

❍ Tvar: polo kulatý

❍ Klasifikace: D

❍ Velikost: 8,8 mm

❍ Řetízek: postříbřený

❍ Zapínání: stříbro 925/1000

❍ Přívěsek:stříbro 925/1000

❍ Délka řetízku: 40 cm

❍ Původ perel: Francouzská Polynésie

 

 

Perlový šperk je doručen v dárkové krabičce na šperky s cestovním sáčkem, Tiare Pearls certifikátem pravosti perel, čistícím hadříkem na šperky a s návodem, jak se o perly starat. 

 

V případě změny délky řetízku nebo dotazů nás prosím kontaktujte na info@tiarepearls.cz.

               

Tahitské perly jsou velmi vzácné a to především díky své široké škále barevnosti od temně zelené až po stříbrnou a také díky své velikosti. Tahitské perly jsou mořské kultivované perly pěstované v lagunách Francouzské Polynésie. Jejich barva je čistě přírodní a nejsou uměle barvené. Tvar tahitských perel se může lišit, ale nemá to vliv na kvalitu perly. Třeba například tahitské perly kruhovitého tvaru bývají lesklejší a mají na sobě více barev díky "rýhám", které jsou okolo perly. 

 

Péče o perly: perly mají rády kontakt s pokožkou, takže čím více je nosíte, tím lépe pro perly. Povrch perel je choulostivý na kontakt s kosmetickými prostředky a to hlavně na parfémy. Proto je lepší nejdříve použít parfém a perly nasadit nakonec. Vyhněte se bazénu s chlorovanou vodou a sauně, to perlám nesvědčí. Čistění perel provádějte po každém nošení přiloženým hadříkem nebo navlhčeným hadříkem.  

 

Fotografie šperku není ilustrační, perla na tomto šperku je originální. 

 

 

 

Zpět do obchodu