Náušnice s tahitskými perlami

Oslňte své okolí náušnicemi Tiare Pearls s tahitskými perlami kulatého tvaru! Každá perla vypráví svůj jedinečný příběh elegance a exotického šarmu. Zanechte dojem s těmito jemnými šperky, které spojují krásu a nadčasový styl.

Můžeme doručit do:
26.6.2024
4 050 Kč
Kategorie: Perlové šperky
Kategorie: Perlové Náušnice
Perly: Tahitská perla
Velikost perly: 9,4 a 9,4 mm
Klasifikace: B / C
Tvar perly: Kulatý
Barva: Zelená
Náušnice: Pozlacené stříbro 925/1000
Balení: Dárková krabička
Dárek od Tiare: Cestovní sáček na šperk
Certifikát: Certifikát pravosti perel
Doprava
Rychlá expedice
doručení zdarma nad 5.000,-
100% záruka  pravosti  perel a  původu perel, Pravost perel zaručena, pravé perly
100% záruka
pravosti perel

Ukažte své jedinečné já s našimi visacími náušnicemi, které jsou tak výjimečné! Každá z nich nese pravou tahitskou perlu, s láskou pěstovanou v lagunách Francouzské Polynésie. 

Náušnice nejsou jen pouhým doplňkem, jsou vyjádřením jedinečnosti a osobitého stylu. Skvěle vyniknou v každodenním nošení, dodávají eleganci a šmrnc při každému okamžiku. A co víc, jsou jako stvořené pro speciální chvíle, kdy hledáte něco výjimečného.

 

Tyto nádherné visací náušnice nejsou pouze šperk, jsou symbolem, že si zasloužíte to nejlepší. Přinášejí do vašeho života dávku luxusu a jedinečnosti, kterou si každá žena zaslouží. Zvolte exotiku a eleganci, vyjádřete svou osobnost a nechte své uši zazářit stejně jako jsou naše perly – jedinečně a neopakovatelně.

  

❍ Množství: 2 perly (z perlorodky Pinctada Margaritifera)

❍ Barva: Zelená 

❍ Tvar: Kulatý

❍ Klasifikace: B a C

❍ Velikost: 9,4 a 9,4 mm

❍ Náušnice: Pozlacené stříbro 925/1000

❍ Původ perel: Francouzská Polynésie

 

 

 

Perlový šperk je doručen v dárkové krabičce na šperky s cestovním sáčkem, Tiare Pearls certifikátem pravosti perel, čistícím hadříkem na šperky a s návodem, jak se o perly starat. 

 

V případě změny délky řetízku nebo dotazů nás prosím kontaktujte na info@tiarepearls.cz.

               

Tahitské perly jsou velmi vzácné a to především díky své široké škále barevnosti od temně zelené až po stříbrnou a také díky své velikosti. Tahitské perly jsou mořské kultivované perly pěstované v lagunách Francouzské Polynésie. Jejich barva je čistě přírodní a nejsou uměle barvené. Tvar tahitských perel se může lišit, ale nemá to vliv na kvalitu perly. Třeba například tahitské perly kruhovitého tvaru bývají lesklejší a mají na sobě více barev díky "rýhám", které jsou okolo perly. 

 

Péče o perly: perly mají rády kontakt s pokožkou, takže čím více je nosíte, tím lépe pro perly. Povrch perel je choulostivý na kontakt s kosmetickými prostředky a to hlavně na parfémy. Proto je lepší nejdříve použít parfém a perly nasadit nakonec. Vyhněte se bazénu s chlorovanou vodou a sauně, to perlám nesvědčí. Čistění perel provádějte po každém nošení přiloženým hadříkem nebo navlhčeným hadříkem.  

 

Fotografie šperku není ilustrační, perla na tomto šperku je originální. 

 

 

 

Zpět do obchodu