Náušnice s tahitskými perlami a zirkony

Přidejte kouzlo do své šperkovnice s těmito perlovými náušnicemi se zirkony. Nosí se sebejistě při formálních i neformálních příležitostech, ať už jste na večírku, v práci nebo na romantické večeři. Nechte je vyprávět svůj vlastní příběh o eleganci a sofistikovanosti.

Můžeme doručit do:
30.5.2024
4 150 Kč
Kategorie: Perlové šperky
Kategorie: Perlové Náušnice
Perly: Tahitská perla
Velikost perly: 9,1 a 8,8 mm
Klasifikace: C / C
Tvar perly: Kulatý
Barva: Zelená
Náušnice: Rhodium
Kámen: Zirkon
Balení: Dárková krabička
Dárek od Tiare: Cestovní sáček na šperk
Certifikát: Certifikát pravosti perel
Doprava
Rychlá expedice
doručení zdarma nad 5.000,-
100% záruka  pravosti  perel a  původu perel, Pravost perel zaručena, pravé perly
100% záruka
pravosti perel

Rafinovaná krása se snoubí v našich perlových náušnicích s tahitskými perlami a zirkony z rhodia. Tento šperk září svou elegancí a jemností, které zaujmou každého, kdo se na ně podívá.

  

❍ Množství: 2 perly (z perlorodky Pinctada Margaritifera)

❍ Barva: zelená 

❍ Tvar: Kulatý

❍ Klasifikace: C a C

❍ Velikost: 9,1 a 8,9 mm

❍ Náušnice: Rhodium

❍ Kámen: Zirkon

❍ Původ perel: Francouzská Polynésie

 

 

Perlové náušnice jsou doručeny v dárkové krabičce na šperky s cestovním sáčkem, Tiare Pearls certifikátem pravosti perel, čistícím hadříkem na šperky a s návodem, jak se o perly starat. 

 

V případě změny nebo dotazů nás prosím kontaktujte na info@tiarepearls.cz.

               

Tahitské perly jsou velmi vzácné a to především díky své široké škále barevnosti od temně zelené až po stříbrnou a také díky své velikosti. Tahitské perly jsou mořské kultivované perly pěstované v lagunách Francouzské Polynésie. Jejich barva je čistě přírodní a nejsou uměle barvené. Tvar tahitských perel se může lišit, ale nemá to vliv na kvalitu perly. Třeba například tahitské perly kruhovitého tvaru bývají lesklejší a mají na sobě více barev díky "rýhám", které jsou okolo perly. 

 

Péče o perlyPéče o náušnice je snadná a jednoduchá. Stačí jej otřít jemně vlhkým hadříkem, aby se odstranila nečistota a zachoval jejich lesk. Dodržování základních pokynů pro péči o perly zajistí, že náramek bude vždy v perfektním stavu.

Perly mají rády kontakt s pokožkou, takže čím více je nosíte, tím lépe pro perly. Povrch perel je choulostivý na kontakt s kosmetickými prostředky a to hlavně na parfémy. Proto je lepší nejdříve použít parfém a perly nasadit nakonec. Vyhněte se bazénu s chlorovanou vodou a sauně, to perlám nesvědčí. Čistění perel provádějte po každém nošení přiloženým hadříkem nebo navlhčeným hadříkem.  

 

Fotografie šperku není ilustrační, perla na tomto šperku je originální. 

 

 

 

Zpět do obchodu