Perlový náramek s krystaly a korálky - zelený

Elegance v jednoduchosti: náramek s tahitskou perlou, krystaly a korálky. Doplňte svoji šperkovnici o unikátní kousek, který září sofistikovanou krásou.

Můžeme doručit do:
26.6.2024
2 150 Kč
Kategorie: Perlové šperky
Kategorie: Náramek pro ženu
Perly: Tahitská perla
Velikost perly: 8,5 mm
Barva: Zelená
Náramek: Krystaly a korálky
Balení: Dárková krabička
Dárek od Tiare: Cestovní sáček na šperk
Certifikát: Certifikát pravosti perel
Doprava
Rychlá expedice
doručení zdarma nad 5.000,-
100% záruka  pravosti  perel a  původu perel, Pravost perel zaručena, pravé perly
100% záruka
pravosti perel

Zahalte se do luxusu s naším perlovým náramkem, který spojuje kouzlo tahitské perly, třpytivé krystaly a jemné korálky. Každý detail je pečlivě zpracován, aby vytvořil jedinečný šperk, který zdůrazní vaši eleganci a vkus. Tahitská perla přináší do náramku hluboký lesk a exotickou krásu, zatímco krystaly a korálky dodávají jiskřivý a moderní nádech. Tento náramek je nejen stylovým doplňkem, ale i výrazem vaší osobnosti a jedinečného vkusu. Vytvořte svůj vlastní šperkový příběh s tímto dokonalým spojením elegance a originality.

 

❍ Množství: 1 tahitská perla (z perlorodky Pinctada Margaritifera)

❍ Barva: Zelená

❍ Tvar: Polo barokní

❍ Klasifikace: D

❍ Velikost: 8,5 mm

❍ Náramek: Krystalky a korálky

❍ Původ perly: Francouzská Polynésie

 

Perlový šperk je doručen v dárkové krabičce na šperky s cestovním sáčkem a Tiare Pearls certifikátem pravosti perel. 

 

V případě změny nebo dotazů nás prosím kontaktujte na info@tiarepearls.cz.

               

Tahitské perly jsou velmi vzácné a to především díky své široké škále barevnosti od temně zelené až po stříbrnou a také díky své velikosti. Tahitské perly jsou mořské kultivované perly pěstované v lagunách Francouzské Polynésie. Jejich barva je čistě přírodní a nejsou uměle barvené. Tvar tahitských perel se může lišit, ale nemá to vliv na kvalitu perly. Třeba například tahitské perly kruhovitého tvaru bývají lesklejší a mají na sobě více barev díky "rýhám", které jsou okolo perly. 

 

Péče o perly: perly mají rády kontakt s pokožkou, takže čím více je nosíte, tím lépe pro perly. Povrch perel je choulostivý na kontakt s kosmetickými prostředky a to hlavně na parfémy. Proto je lepší nejdříve použít parfém a perly nasadit nakonec. Vyhněte se bazénu s chlorovanou vodou a sauně, to perlám nesvědčí. Čistění perel provádějte po každém nošení přiloženým hadříkem nebo navlhčeným hadříkem.  

 

Fotografie šperku není ilustrační, perla na tomto šperku je originální. 

 

 

 

Zpět do obchodu