Stříbrné náušnice s tahitskými perlami

Zazářte s elegancí a exotickým šarmem díky stříbrným náušnicím Tiare Pearls, které jsou zdobeny nadstandardními tahitskými perlami kruhovitého tvaru.

Každá perla vypráví svůj jedinečný příběh a přináší do vašeho vzhledu dávku luxusu a zároveň přírodní krásu. Tyto jemné šperky nejenže zdůrazní vaši osobnost, ale také propůjčí vašemu outfitu nadčasový šmrnc a styl. Nechte svůj dojem zářit v každé situaci a buďte středem pozornosti s těmito nádhernými náušnicemi, které spojují eleganci s neodolatelným exotickým půvabem.

Můžeme doručit do:
30.5.2024
5 450 Kč
Kategorie: Perlové šperky
Kategorie: Perlové Náušnice
Perly: Tahitská perla
Velikost perly: 11,7 a 11,4 mm
Klasifikace: C / C
Tvar perly: Kruhovitý
Barva: Zeleno modrá
Náušnice: Stříbro 925/1000
Balení: Dárková krabička
Dárek od Tiare: Cestovní sáček na šperk
Certifikát: Certifikát pravosti perel
Doprava
Rychlá expedice
doručení zdarma nad 5.000,-
100% záruka  pravosti  perel a  původu perel, Pravost perel zaručena, pravé perly
100% záruka
pravosti perel

Rozjasněte svůj vzhled stříbrnými náušnicemi Tiare Pearls zdobenými tahitskými velkými perlami kruhovitého tvaru a nadstandatní velikosti! Každá perla vypráví svůj jedinečný příběh elegance a exotického šarmu, zatímco tyto jemné šperky spojují krásu a nadčasový styl, abyste zanechali dojem, kamkoli jdete.

  

❍ Množství: 2 perly (z perlorodky Pinctada Margaritifera)

❍ Barva: Zeleno modrá

❍ Tvar: Kruhovitý

❍ Klasifikace: C a C

❍ Velikost: 11,7 a 11,4 mm

❍ Náušnice: Stříbro 925/1000

❍ Původ perel: Francouzská Polynésie

 

 

 

Perlový šperk je doručen v dárkové krabičce na šperky s cestovním sáčkem, Tiare Pearls certifikátem pravosti perel, čistícím hadříkem na šperky a s návodem, jak se o perly starat. 

 

V případě změny délky řetízku nebo dotazů nás prosím kontaktujte na info@tiarepearls.cz.

               

Tahitské perly jsou velmi vzácné a to především díky své široké škále barevnosti od temně zelené až po stříbrnou a také díky své velikosti. Tahitské perly jsou mořské kultivované perly pěstované v lagunách Francouzské Polynésie. Jejich barva je čistě přírodní a nejsou uměle barvené. Tvar tahitských perel se může lišit, ale nemá to vliv na kvalitu perly. Třeba například tahitské perly kruhovitého tvaru bývají lesklejší a mají na sobě více barev díky "rýhám", které jsou okolo perly. 

 

Péče o perly: perly mají rády kontakt s pokožkou, takže čím více je nosíte, tím lépe pro perly. Povrch perel je choulostivý na kontakt s kosmetickými prostředky a to hlavně na parfémy. Proto je lepší nejdříve použít parfém a perly nasadit nakonec. Vyhněte se bazénu s chlorovanou vodou a sauně, to perlám nesvědčí. Čistění perel provádějte po každém nošení přiloženým hadříkem nebo navlhčeným hadříkem.  

 

Fotografie šperku není ilustrační, perla na tomto šperku je originální. 

 

 

 

Zpět do obchodu