Stříbrné perlové náušnice se zirkon

Zazářte s těmito jednoduchými, ale elegantními stříbrnými perlovými naušnicemi zdobenými tahitskými perlami a zirkony! Tyto nádherné náušnice jsou perfektní doplněk pro každou příležitost - od každodenního nošení až po speciální události.

 

Tahitské perly jsou známé pro své velké, lesklé povrchy a různorodé barvy, což zaručuje, že každá z těchto náušnic je unikátní a nádherná. Tyto naušnice jsou ideální dárek pro každou ženu, která miluje klasický styl a kvalitní zpracování.

Můžeme doručit do:
30.5.2024
4 850 Kč
Kategorie: Perlové šperky
Kategorie: Perlové Náušnice
Perly: Tahitská perla
Velikost perly: 8,8 a 8,7 mm
Klasifikace: B / C
Tvar perly: Polo barokní
Barva: Paví
Náušnice: Stříbro 925/1000 a zirkony
Balení: Dárková krabička
Dárek od Tiare: Cestovní sáček na šperk
Certifikát: Certifikát pravosti perel
Doprava
Rychlá expedice
doručení zdarma nad 5.000,-
100% záruka  pravosti  perel a  původu perel, Pravost perel zaručena, pravé perly
100% záruka
pravosti perel

Ozdobte své uši nádechem exotiky a elegancí! Naše stříbrné náušnice s tahitskými perlami a zirkony spojují přírodní krásu s jemným třpytem. Každý kousek je jedinečným vyjádřením luxusu a sofistikovaného stylu. Přidejte do svého šperkového arzenálu tuto nádhernou kombinaci.

  

❍ Množství: 2 perly (z perlorodky Pinctada Margaritifera)

❍ Barva: Paví

❍ Tvar: Polo barokní

❍ Klasifikace: B a C

❍ Velikost: 8,8 a 8,9 mm

❍ Náušnice: Stříbro 925/1000 a zirkony

❍ Původ perel: Francouzská Polynésie

 

 

Perlový šperk je doručen v dárkové krabičce na šperky s cestovním sáčkem, Tiare Pearls certifikátem pravosti perel, čistícím hadříkem na šperky a s návodem, jak se o perly starat. 

 

V případě změny délky řetízku nebo dotazů nás prosím kontaktujte na info@tiarepearls.cz.

               

Tahitské perly jsou velmi vzácné a to především díky své široké škále barevnosti od temně zelené až po stříbrnou a také díky své velikosti. Tahitské perly jsou mořské kultivované perly pěstované v lagunách Francouzské Polynésie. Jejich barva je čistě přírodní a nejsou uměle barvené. Tvar tahitských perel se může lišit, ale nemá to vliv na kvalitu perly. Třeba například tahitské perly kruhovitého tvaru bývají lesklejší a mají na sobě více barev díky "rýhám", které jsou okolo perly. 

 

Péče o perly: perly mají rády kontakt s pokožkou, takže čím více je nosíte, tím lépe pro perly. Povrch perel je choulostivý na kontakt s kosmetickými prostředky a to hlavně na parfémy. Proto je lepší nejdříve použít parfém a perly nasadit nakonec. Vyhněte se bazénu s chlorovanou vodou a sauně, to perlám nesvědčí. Čistění perel provádějte po každém nošení přiloženým hadříkem nebo navlhčeným hadříkem.  

 

Fotografie šperku není ilustrační, perla na tomto šperku je originální. 

 

 

 

Zpět do obchodu