Stříbrný náhrdelník s tahitskou perlou a zirkony

Přivítejte luxus a exkluzivitu s naším stříbrným náhrdelníkem, který zdobí nádherná tahitská perla kruhovitého tvaru. Tento náhrdelník nejenže přináší symbol elegance a jedinečnosti, ale také září vlastním světlem. Buďte středem pozornosti a podtrhněte svůj osobní styl s tímto exkluzivním šperkem, který vyzařuje neopakovatelným půvabem.

Můžeme doručit do:
30.5.2024
3 790 Kč
Kategorie: Perlové šperky
Kategorie: Náhrdelník pro slečny a dívky
Perly: Tahitská perla
Velikost perly: 11,1 mm
Klasifikace: C
Tvar perly: Kruhovitý
Barva: Modro zelena
Řetízek: Stříbro 925/1000
Délka: 41/46 cm (prodloužené zapínání)
Balení: Dárková krabička
Dárek od Tiare: Cestovní sáček na šperk
Certifikát: Certifikát pravosti perel
Doprava
Rychlá expedice
doručení zdarma nad 5.000,-
100% záruka  pravosti  perel a  původu perel, Pravost perel zaručena, pravé perly
100% záruka
pravosti perel

Doplňte svůj šatník tímto luxusním stříbrným náhrdelníkem, který je zdobený vznešenou tahitskou perlou a zirkony. Perla vyvolává pocit elegance a nadčasového šarmu, zatímco zirkony dodávají náhrdelníku zářivý lesk. Tento šperk je zárukou, že budete v centru pozornosti, ať už na večerní společenské události nebo při každodenním nošení.

 

 

❍ Množství: 1 perla (z perlorodky Pinctada Margaritifera)

❍ Barva: Modro zelená

❍ Tvar: Kruhovitý

❍ Klasifikace: C

❍ Velikost: 11,1 mm

❍ Řetízek: Stříbro 925/1000

❍ Zapínání: Stříbro 925/1000

❍ Délka řetízku: 41/46 cm (prodloužené zapínání)

❍ Původ perel: Francouzská Polynésie

 

 

Perlový šperk je doručen v dárkové krabičce na šperky s cestovním sáčkem, Tiare Pearls certifikátem pravosti perel, čistícím hadříkem na šperky a s návodem, jak se o perly starat. 

 

V případě změny délky řetízku nebo dotazů nás prosím kontaktujte na info@tiarepearls.cz.

               

Tahitské perly jsou velmi vzácné a to především díky své široké škále barevnosti od temně zelené až po stříbrnou a také díky své velikosti. Tahitské perly jsou mořské kultivované perly pěstované v lagunách Francouzské Polynésie. Jejich barva je čistě přírodní a nejsou uměle barvené. Tvar tahitských perel se může lišit, ale nemá to vliv na kvalitu perly. Třeba například tahitské perly kruhovitého tvaru bývají lesklejší a mají na sobě více barev díky "rýhám", které jsou okolo perly. 

 

Péče o perly: perly mají rády kontakt s pokožkou, takže čím více je nosíte, tím lépe pro perly. Povrch perel je choulostivý na kontakt s kosmetickými prostředky a to hlavně na parfémy. Proto je lepší nejdříve použít parfém a perly nasadit nakonec. Vyhněte se bazénu s chlorovanou vodou a sauně, to perlám nesvědčí. Čistění perel provádějte po každém nošení přiloženým hadříkem nebo navlhčeným hadříkem.  

 

Fotografie šperku není ilustrační, perla na tomto šperku je originální. 

 

 

 

Zpět do obchodu