Stříbrný náhrdelník s tahitskými perlami a zirkonem

Zazářete s naším stříbrným náhrdelníkem, který zdobí dvě tahitské perly a jemný zirkon. Tento nádherný šperk kombinuje jedinečnost tahitských perel s jemným třpytem zirkonu. Každá tahitská perla přináší do náhrdelníku exotickou krásu a elegantní mystiku, zatímco zirkon dodává náhrdelníku jemnost a sofistikovanost. Náš náhrdelníky je ručně zpracovány s láskou a péčí, aby vám přinesl dokonalý doplněk pro každou příležitost. Buďte středem pozornosti a okouzlete svět s tímto nádherným šperkem. Dámy, vaše elegance a krása jsou výjimečné, a tento náhrdelník to jen umocní.

Můžeme doručit do:
30.5.2024
3 900 Kč
Kategorie: Perlové šperky
Kategorie: Náhrdelník pro slečny a dívky
Perly: Tahitská perla
Velikost perly: 9,1 a 9,3 mm
Klasifikace: D, D
Tvar perly: Kruhovitý a barokní
Barva: Paví a zelená
Řetízek: Stříbro 925/1000
Přívěsek: Zirkon
Balení: Dárková krabička
Dárek od Tiare: Cestovní sáček na šperk
Certifikát: Certifikát pravosti perel
Doprava
Rychlá expedice
doručení zdarma nad 5.000,-
100% záruka  pravosti  perel a  původu perel, Pravost perel zaručena, pravé perly
100% záruka
pravosti perel

Oživte svůj outfit tímto krásným stříbrným náhrdelníkem, který spojuje exotickou eleganci tahitských perel s jemností a třpytem zirconu. Tento náhrdelník zdobí dvě pravé tahitské perly, které září svou přirozenou krásou a unikátností. Třpytivý zircon dodává náhrdelníku nádech luxusu a jemnosti. Tento nádherný šperk je dokonalým doplňkem pro každou příležitost a přinese vám stříbrný lesk a eleganci, kterou si zasloužíte.

 

 

❍ Množství: 2 perly (z perlorodky Pinctada Margaritifera)

❍ Barva: paví a zelená

❍ Tvar: kruhovitý a barokní

❍ Klasifikace: D a D

❍ Velikost: 9,1 a 9,3 mm

❍ Řetízek: Stříbro 925/1000

❍ Zapínání: stříbro 925/1000

❍ Přívěsky: zirkon

❍ Původ perel: Francouzská Polynésie

 

 

Perlový šperk je doručen v dárkové krabičce na šperky s cestovním sáčkem, Tiare Pearls certifikátem pravosti perel, čistícím hadříkem na šperky a s návodem, jak se o perly starat. 

 

V případě změny délky řetízku nebo dotazů nás prosím kontaktujte na info@tiarepearls.cz.

               

Tahitské perly jsou velmi vzácné a to především díky své široké škále barevnosti od temně zelené až po stříbrnou a také díky své velikosti. Tahitské perly jsou mořské kultivované perly pěstované v lagunách Francouzské Polynésie. Jejich barva je čistě přírodní a nejsou uměle barvené. Tvar tahitských perel se může lišit, ale nemá to vliv na kvalitu perly. Třeba například tahitské perly kruhovitého tvaru bývají lesklejší a mají na sobě více barev díky "rýhám", které jsou okolo perly. 

 

Péče o perly: perly mají rády kontakt s pokožkou, takže čím více je nosíte, tím lépe pro perly. Povrch perel je choulostivý na kontakt s kosmetickými prostředky a to hlavně na parfémy. Proto je lepší nejdříve použít parfém a perly nasadit nakonec. Vyhněte se bazénu s chlorovanou vodou a sauně, to perlám nesvědčí. Čistění perel provádějte po každém nošení přiloženým hadříkem nebo navlhčeným hadříkem.  

 

Fotografie šperku není ilustrační, perla na tomto šperku je originální. 

 

 

 

Zpět do obchodu