Stříbrný řetízek s přívěskem tahitské perly

Zazářete s naším stříbrným náhrdelníkem s pravou tahitskou perlou. Tento nádherný klasický šperk je vhodný pro každou příležitost. Tahitská perla přináší do náhrdelníku exotickou krásu a elegantní mystiku.  Náš náhrdelníky je ručně zpracovaný s láskou a péčí, aby vám přinesl dokonalý doplněk pro každou příležitost. Buďte středem pozornosti a okouzlete svět s tímto nádherným šperkem. Dámy, vaše elegance a krása jsou výjimečné, a tento náhrdelník to jen umocní.

Můžeme doručit do:
30.5.2024
3 990 Kč
Kategorie: Perlové šperky
Kategorie: Náhrdelník pro slečny a dívky
Perly: Tahitská perla
Velikost perly: 10,7 mm
Klasifikace: C
Tvar perly: Kruhovitý
Barva: Paví
Přívěsek: Stříbro 925/1000
Řetízek: Stříbro 925/1000
Balení: Dárková krabička
Dárek od Tiare: Cestovní sáček na šperk
Certifikát: Certifikát pravosti perel
Doprava
Rychlá expedice
doručení zdarma nad 5.000,-
100% záruka  pravosti  perel a  původu perel, Pravost perel zaručena, pravé perly
100% záruka
pravosti perel

Oživte svůj outfit tímto krásným stříbrným řetízkem s přívěskem tahitské perly, který spojuje exotickou eleganci díky pravé tahitské perle. Tento nádherný šperk je dokonalým doplňkem pro každou příležitost a přinese vám stříbrný lesk a eleganci, kterou si zasloužíte.

 

 

❍ Množství: 1 perla (z perlorodky Pinctada Margaritifera)

❍ Barva: Paví

❍ Tvar: Kruhovitý

❍ Klasifikace: C 

❍ Velikost: 10,7 mm

❍ Řetízek: Stříbro 925/1000

❍ Přívěsek: stříbro 925/1000

❍ Původ perel: Francouzská Polynésie

 

 

Perlový šperk je doručen v dárkové krabičce na šperky s cestovním sáčkem, Tiare Pearls certifikátem pravosti perel, čistícím hadříkem na šperky a s návodem, jak se o perly starat. 

 

V případě změny délky řetízku nebo dotazů nás prosím kontaktujte na info@tiarepearls.cz.

               

Tahitské perly jsou velmi vzácné a to především díky své široké škále barevnosti od temně zelené až po stříbrnou a také díky své velikosti. Tahitské perly jsou mořské kultivované perly pěstované v lagunách Francouzské Polynésie. Jejich barva je čistě přírodní a nejsou uměle barvené. Tvar tahitských perel se může lišit, ale nemá to vliv na kvalitu perly. Třeba například tahitské perly kruhovitého tvaru bývají lesklejší a mají na sobě více barev díky "rýhám", které jsou okolo perly. 

 

Péče o perly: perly mají rády kontakt s pokožkou, takže čím více je nosíte, tím lépe pro perly. Povrch perel je choulostivý na kontakt s kosmetickými prostředky a to hlavně na parfémy. Proto je lepší nejdříve použít parfém a perly nasadit nakonec. Vyhněte se bazénu s chlorovanou vodou a sauně, to perlám nesvědčí. Čistění perel provádějte po každém nošení přiloženým hadříkem nebo navlhčeným hadříkem.  

 

Fotografie šperku není ilustrační, perla na tomto šperku je originální. 

 

 

 

Zpět do obchodu