Zlatý náhrdelník s tahitskou perlou, keshi perličkou a lístkem z perlorodky

Zahalte se do luxusu s naším zlatým náhrdelníkem, který září exkluzivitou. Tento náhrdelník nese krásnou tahitskou perlu kruhovitého tvaru, jemnou keshi perličku, třpytivý krystalek a elegantní lístek z perlorodky. Každý z těchto prvků přináší unikátní krásu a symboliku – tahitská perla značí eleganci, keshi perlička originalitu, krystalek jemnost a lístek štěstí. Tento náhrdelník je šperkem, který zdůrazní vaši jedinečnou krásu a eleganci. Obohaťte svou šperkovou sbírku tímto nádherným kouskem.

Můžeme doručit do:
30.5.2024
4 890 Kč
Kategorie: Perlové šperky
Kategorie: Náhrdelník pro slečny a dívky
Perly: Tahitská perla
Velikost perly: 10,1 mm
Klasifikace: C
Tvar perly: Kruhovitý
Barva: Paví
Řetízek: 24k zlatem pozlacený řetízek
Přívěsek: keshi perlička, krystal a lístek z perlorodky
Délka: 42 cm
Balení: Dárková krabička
Dárek od Tiare: Cestovní sáček na šperk
Certifikát: Certifikát pravosti perel
Doprava
Rychlá expedice
doručení zdarma nad 5.000,-
100% záruka  pravosti  perel a  původu perel, Pravost perel zaručena, pravé perly
100% záruka
pravosti perel

Zlatý asimetrický náhrdelník s tahitskou perlou, keshi perličkou, krystalkem a lístkem z perlorodky – jedinečná kombinace luxusu a symboliky ve šperku.Tahitská perla má elegantní kruhovitý tvar a byla pečlivě vybrána, abychom vytvořili šperk vhodný pro jakoukoli příležitost. Každá perla je unikátní a originální, právě tak jako každá žena, která ji nosí.

 

 

❍ Množství: 1 perla (z perlorodky Pinctada Margaritifera)

❍ Barva: paví

❍ Tvar: kruhovitý

❍ Klasifikace: C

❍ Velikost: 10,1 mm

❍ Řetízek: 24k pozlacený řetízek

❍ Zapínání: 24k pozlacené zapínání

❍ Přívěsek: keshi perlička, krystalový korálek a lístek z perlorodky

❍ Délka řetízku: 42 cm

❍ Původ perel: Francouzská Polynésie

 

 

Perlový šperk je doručen v dárkové krabičce na šperky s cestovním sáčkem, Tiare Pearls certifikátem pravosti perel, čistícím hadříkem na šperky a s návodem, jak se o perly starat. 

 

V případě změny délky řetízku nebo dotazů nás prosím kontaktujte na info@tiarepearls.cz.

               

Tahitské perly jsou velmi vzácné a to především díky své široké škále barevnosti od temně zelené až po stříbrnou a také díky své velikosti. Tahitské perly jsou mořské kultivované perly pěstované v lagunách Francouzské Polynésie. Jejich barva je čistě přírodní a nejsou uměle barvené. Tvar tahitských perel se může lišit, ale nemá to vliv na kvalitu perly. Třeba například tahitské perly kruhovitého tvaru bývají lesklejší a mají na sobě více barev díky "rýhám", které jsou okolo perly. 

 

Péče o perly: perly mají rády kontakt s pokožkou, takže čím více je nosíte, tím lépe pro perly. Povrch perel je choulostivý na kontakt s kosmetickými prostředky a to hlavně na parfémy. Proto je lepší nejdříve použít parfém a perly nasadit nakonec. Vyhněte se bazénu s chlorovanou vodou a sauně, to perlám nesvědčí. Čistění perel provádějte po každém nošení přiloženým hadříkem nebo navlhčeným hadříkem.  

 

Fotografie šperku není ilustrační, perla na tomto šperku je originální. 

 

 

 

Zpět do obchodu