Zlatý prsten s tahitskou perlou

Dovolte nám představit tento ohromující stříbrný prsten s pozlacením 24k zlatem, zdobený pravou tahitskou perlou lilek barvy. Tento šperk přináší eleganci a luxus do každodenního života. Každá tahitská perla je jedinečná svým tvarem a barvou, a tato lilek barevná krása není výjimkou. Nechte se okouzlit kombinací zlatého lesku a mysteriozního lesku perly. Tento prsten je dokonalým spojením tradiční řemeslné práce a moderního designu, který okouzlí každého, kdo si ho vezme na prst.

Můžeme doručit do:
30.5.2024
3 150 Kč
Kategorie: Prsten s perlou
Kategorie: Prsten s tahitskou perlou
Perla: Tahitská perla
Velikost perly: 8,9 mm
Klasifikace: C
Tvar perly: Kulatý
Barva: Lilek - Aubergine
Prsten: 24k zlatem pozlacený stříbrný prstýnek
Balení: Dárková krabička
Dárek od Tiare: Cestovní sáček na šperk
Certifikát: Tiare Pearls Certifikát pravosti perel
Zlatý prsten s tahitskou perlou
Novinka
Doprava
Rychlá expedice
doručení zdarma nad 5.000,-
100% záruka  pravosti  perel a  původu perel, Pravost perel zaručena, pravé perly
100% záruka
pravosti perel

Elegantní stříbrný prsten pozlacený 24k zlatem a s krásnou pravou tahitskou perlou lilek barvy. Tento exkluzivní klenot dodá vašemu outfitu jemný a luxusní dotek. Ideální volba pro ty, kteří milují sofistikovaný styl s nádechem exotiky.

  

❍ Množství: 1 perla (z perlorodky Pinctada Margaritifera)

❍ Barva: Lilek / Aubergine

❍ Tvar: Kulatý

❍ Klasifikace: C 

❍ Velikost: 8,9 mm

❍ Náušnice: 24K pozlacené stříbro 925/1000

❍ Původ perel: Francouzská Polynésie

 

 

 

Perlový šperk je doručen v dárkové krabičce na šperky s cestovním sáčkem, Tiare Pearls certifikátem pravosti perel, čistícím hadříkem na šperky a s návodem, jak se o perly starat. 

 

V případě změny délky řetízku nebo dotazů nás prosím kontaktujte na info@tiarepearls.cz.

               

Tahitské perly jsou velmi vzácné a to především díky své široké škále barevnosti od temně zelené až po stříbrnou a také díky své velikosti. Tahitské perly jsou mořské kultivované perly pěstované v lagunách Francouzské Polynésie. Jejich barva je čistě přírodní a nejsou uměle barvené. Tvar tahitských perel se může lišit, ale nemá to vliv na kvalitu perly. Třeba například tahitské perly kruhovitého tvaru bývají lesklejší a mají na sobě více barev díky "rýhám", které jsou okolo perly. 

 

Péče o perly: perly mají rády kontakt s pokožkou, takže čím více je nosíte, tím lépe pro perly. Povrch perel je choulostivý na kontakt s kosmetickými prostředky a to hlavně na parfémy. Proto je lepší nejdříve použít parfém a perly nasadit nakonec. Vyhněte se bazénu s chlorovanou vodou a sauně, to perlám nesvědčí. Čistění perel provádějte po každém nošení přiloženým hadříkem nebo navlhčeným hadříkem.  

 

Fotografie šperku není ilustrační, perla na tomto šperku je originální. 

 

 

 

Zpět do obchodu